Sztukateria styropianowa

Zmień wnętrza dzięki nam

Producent listw, gzymsów, boni - oferta sztukaterii styropianowej


Listwa przysufitowa

Deska elewacyjna

Chcesz stworzyć wnętrze w stylu skandynawskim, ale podobają Ci się możliwości, które daje sztukateria styropianowa? Jeżeli tak, bez problemu możesz jej użyć decydując się nawet na mieszkanie w tym stylu! To wszystko dzięki temu, że sztukateria wnętrz może być naprawdę subtelna i jednocześnie uniwersalna, dzięki czemu dopasuje się do każdego stylu.

W stylu skandynawskim przeważa naturalność, prostota, przy  jednoczesnym akompaniamencie stonowanych barw. Listwy przysufitowe się w tym bez problemu odnajdą, ponieważ posiadają piękny biały kolor, który przy towarzystwie równie jasnych ścian będzie jedynie delikatnym i prostym akcentem. Można w ten sposób zaaranżować naprawdę piękne wnętrze. Na przykład, gdy użyjemy styropianowych listew przysufitowych w nieskomplikowanym kształcie, sprawdzą się one idealnie jako przejście pomiędzy sufitem, a ścianą.

Jak wykorzystać w domu listwy przysufitowe i deskę elewacyjną?

Ciekawym sposobem na aranżację wnętrza w tym stylu jest użycie deski elewacyjnej w pomieszczeniu. W przypadku stylu skandynawskiego, gdzie często wykorzystuje się drewno, to rozwiązanie może się idealnie sprawdzić, ponieważ są one w stanie idealnie imitować żywe drewno. Deska elewacyjna to naturalne wykończenie każdego wnętrza - robi wrażenie.

Ogólnie dzięki sztukaterii styropianowej, każde z pomieszczeń może stać się o wiele bardziej przytulne, nie musimy od razu korzystać z szerokich gzymsów podsufitowych, ale wybierając delikatne listwy na pewno zyskamy na wyglądzie wnętrza.

Jak dociąć listwę przysufitową?listwy przysufitowe, deski elewacyjne

  • zaopatrzyć się w skrzynkę uciosową i piłkę do listew;
  • przymierzyć do ścian, zaznaczyć ołówkiem miejsce na listwie;
  • przyciąć;
  • gotowa listwa przysufitowa;

Jak zamontować deski elewacyjne?

Deska elewacyjna to element, który montuje się na otynkowanej ścianie. Mocuje się ją na specjalny klej do styropianu. Deski elewacyjne są elastyczne, dlatego można je wykorzystać w miejscach o nieregularnych kształtach i krawędziach.

Połącz listwy przysufitowe oraz deski elewacyjne, a zobaczysz jak na Twoich oczach dom staje się piękny i atrakcyjny!


Szybki kontakt

Sztukateria: Kontakt

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Sprzedaż sztukaterii styropianowej detalicznej oraz hurtowej

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 789 778 997

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@sztukateria.waw.pl