Sztukateria styropianowa

Zmień wnętrza dzięki nam

Producent listw, gzymsów, boni - oferta sztukaterii styropianowej


Bonie elewacyjne

Planujesz wykończyć swój dom, żeby wyglądał niezwykle stylowo? Jeżeli tak, warto skorzystać z naszej oferty boni elewacyjnych. Możemy Cię zapewnić, że jest to naprawdę dobry sposób na uzyskanie tego efektu. Samo skorzystanie z tego produktu, da Ci naprawd wiele możliwości, o czym warto poczytać w naszej ofercie boni styropianowych.

Podzieliliśmy specjalnie tą ofertę w taki sposób, żeby móc jeszcze opisać jakie rodzaje boni elewacyjnych, które można spotkać najczęściej. Dzięki temu można będzie w prostszy sposób wyobrazić sobie możliwości i efekty, które oferują bonie. Można je spotkać chociażby w postaci udawanej cegły na budynku, ale nie jest to jedyne ich zastosowanie.

Wiele możliwości i różne zastosowanie boni elewacyjnych...

Jeżeli chcemy dowiedzieć się co to są w ogóle bonie, warto przypomnieć sobie wygląd domu, na którego fasadzie znajdziemy charakterystyczne cegiełki na każdym z brzegów. Produkt z którym mamy wtedy do czynienia to dokładnie bonie narożne. Jest to estetyczna ozdoba, która może pozwolić na ukrycie niedoskonałości oraz w uatrakcyjnieniu budynku.

Taki sposób na wykorzystanie ich na pewno zwróci uwagę, dzięki czemu może być również świetnym sposobem, żeby przyciągnąć wzrok bardziej na jedna z części budynku. Jest to również na tyle uniwersalna ozdoba, że bez problemu będzie świetnie wyglądać na nowoczesnym budynku, jak i klasycznym domu.

Innym oferowanym przez nas produktem są między innymi bonie okienne. Za ich pomocą można optycznie zmienić wymiar okna. Sprawdzą się idealnie, kiedy chcemy, żeby ono wydawało się na większe niż jest w rzeczywistości lub sprawić wręcz przeciwnie, żeby wyglądało na niewielkie. Ponadto każda z boni wykonana jest z wysokojakościowego styropianu EPS-200. Jest to materiał, który powleczony dodatkowym tynkiem ma idealne właściwości, żeby wykorzystać go do boni elewacyjnych.

Między innymi:

  • jest odporny na warunki atmosferyczne jak deszcz i śnieg
  • posiada gładką powierzchnię
  • jest lekki i wytrzymały
  • jest tanim produktem
  • pozwala na prosty montaż

Szybki kontakt

Sztukateria: Kontakt

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Sprzedaż sztukaterii styropianowej detalicznej oraz hurtowej

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 789 778 997

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@sztukateria.waw.pl