Sztukateria styropianowa

Zmień wnętrza dzięki nam

Producent listw, gzymsów, boni - oferta sztukaterii styropianowej


Bonie styropianowe

Zastanawiasz się jaki jest najlepszy sposób na wykończenie swojego domu? Jeżeli tak, nie możesz zapomnieć o wykorzystaniu boni ze styropianu! Możemy Ci zagwarantować, że dzięki temu, że użyjesz ich na swojej elewacji domu zyskasz naprawdę wiele możliwości, żeby odmienić jego wygląd.

Jest to również świetny sposób na to, żeby zmienić wygląd budynku, żeby był jak nie do poznania bez zbędnych remontów, a co za tym idzie dużych wydatków. Wykorzystanie boni jest świetnym sposobem jako alternatywa od poważnego remontu, jak przebudowa domu, żeby zmienił wygląd. Dzięki sztukaterii możesz uzyskać niezwykłe efekty i to naprawdę niewielkim kosztem. Samo wykorzystanie boni styropianowych da Ci sporo rozwiązań.

Dzięki nim możesz:

  • poprawić proporcje domu
  • pogrupować okna, żeby wyglądało to estetyczniej
  • zmienić optycznie wielkość okien
  • ukryć niedoskonałości
  • poprawić estetykę domu
  • sprawić, żeby elewacja budynku była oryginalna

Sprawią również, że dom będzie naprawdę atrakcyjny!

To tak naprawdę jedynie przykłady tego, co może zaoferować sztukateria i bonie. W naszej ofercie znajdziesz tyle różnych wariantów wykończenia budynków za ich pomocą, że bez problem powinieneś znależć najodpowiedniejsze dla Ciebie.

Możemy Cię zapewnić, że posiadamy od tych w najprostszych kształtach, aż po takie skomplikowane, które mogą wspaniale się prezentować na domu wzorowanym na chociażby starą kamienicę. Możliwości, jakie dają bonie sprawiają, że jest to niezwykle uniwersalna ozdoba domu, stosowana praktycznie od wieków w celu wykończeń elewacji. Sprawi się ona z pewnością na nowoczesnych budynkach jak i tych starszych.

Dodatkowo korzystając z naszej sztukaterii styropianowej nie trzeba się zbytnio przejmować tym, że to może okazać się zbytnim obciążeniem dla elewacji ścian domu. Dokładniej, to dzięki temu, że bonie są ze styropianu, a ten materiał jest naprawdę lekki. Nie obciązy on budynku i jednocześnie stanie się efektywną ozdoba każdej fasady i to w dodatku niezwykle oryginalną!


Szybki kontakt

Sztukateria: Kontakt

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Sprzedaż sztukaterii styropianowej detalicznej oraz hurtowej

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 789 778 997

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@sztukateria.waw.pl