Sztukateria styropianowa

Zmień wnętrza dzięki nam

Producent listw, gzymsów, boni - oferta sztukaterii styropianowej


Gzyms elewacyjny

Chcesz w skuteczny sposób poprawić estetykę swojego domu? Warto wiedzieć, że w tym przypadku nada się do tego idealnie gzyms elewacyjny. Wykorzystując go do wykończenia fasady domu, mamy pewność, że sprawi, że cały budynek stanie się o wiele bardziej atrakcyjny. Dodatkowo, możemy w ten sposób zamaskować i ukryć niedoskonałości budynku! Posiadamy kilka rodzajów gzymsów elewacyjnych, a są to:

  • gzyms pod dach
  • gzyms pośredni
  • gzyms nadokienny
  • gzyms balkonowy

Zapewniamy, że każdy z tych produktów został wykonany z wysokogatunkowego styropianu EPS-200, dodatkowo powleczonego tynkiem, dzięki czemu gzymsy elewacyjne są odporne na wilgoć. Dodatkowo w naszej ofercie można znaleźć naprawde wiele różnych wzorów i wariantów ozdobnych tego produktu.

Interesujace efekty z gzymsami i nie tylko!

Daje to nam naprawdę wiele możliwości, żeby uzyskać interesujący nas efekt za pomocą tego niezwykle uniwersalnego produktu jakim jest gzyms ze styropianu. Sprawdzi się on bez problemu przy zastosowaniu w budownictwie różnych stylów, zarówno przy modernistycznym domu, jak i tym tradycyjnym lub wręcz starszym budynku, który warto odnowić.

Jeżeli mowa o budynkach, które nie będą w stanie znieść zbytniego obciążenia, warto zauważyć, że sztukateria styropianowa jest na tyle lekka, aby na pewno nie zaszkodzić temu budynkowi. Mało tego! Gzymsy elewacyjne mogą pełnić również funkcję ochronną, ponieważ dzięki nim woda z deszczu nie spływa bezpośrednio po ścianie, ale zbiera się na krawędzi ozdoby i krople spadną wtedy bezpośrednio na ziemię. Tak samo dzieje się również w przypadku gzymsów nadokiennych!

Popularne hashtagi:
gzymsy gzyms gzyms elewacyjny

Szybki kontakt

Sztukateria: Kontakt

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Sprzedaż sztukaterii styropianowej detalicznej oraz hurtowej

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 789 778 997

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@sztukateria.waw.pl