Sztukateria styropianowa

Zmień wnętrza dzięki nam

Producent listw, gzymsów, boni - oferta sztukaterii styropianowej


Gzymsy wewnętrzne

Chcesz sprawić, aby wnętrze Twojego domu wyglądało lepiej i ciekawiej? Jeżeli tak, to wybierz gzymsy i sztukaterie. Możemy zapewnić, że za ich pomocą stworzysz coś wyjątkowego, ponieważ w naszej ofercie znajdziesz naprawdę szeroki wybór tego produktu. Posiadamy wiele kształtów i wzorów gzymsów, a nawet rozmiarów!

Dzięki temu, mamy pewność, że nasze produkty są na tyle uniwersalne, aby dopasować się do każdego z wnętrz. Nie ma znaczenia, czy chcesz, aby Twój dom wyglądał nowocześnie, czy planujesz stworzyć  w swoim domu klimat retro, wybierając nasze gzymsy dekoracyjne, masz pewność, że znajdziesz wzór dla siebie! Jest naprawdę wiele możliwości, aby za sprawą sztukaterii styropianowej odmienić całkowicie wygląd swojego domu!

Warto skorzystac z sztukaterii!

Dzięki użyciu gzymsów wewnętrznych masz możliwość, nie tylko ukryć niedoskonałości, chociażby w postaci pęknięć, ale również poprawić proporcje pokoju. Możliwość jakie dają gzymsy to między innymi zmienienie optycznie wielkości sufitu lub ścian. Jednak to nie wszystko! Używając sztukaterii i gzymsów, możesz na przykład zasłonić karnisz, dzięki czemu zasłona lub firanka będzie wyglądała, jakby wyrastała wprost z sufitu.

Każdy gzyms wewnętrzny jest wykonany z polistyrenu ekstrudowanego XPS, który jest niezwykle lekki i prosty w montażu. To jednak nie jedyne zalety styropianu, są nimi również między innymi:

  • biała i gładka powierzchnia
  • wytrzymałość i trwałość

Szybki kontakt

Sztukateria: Kontakt

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Sprzedaż sztukaterii styropianowej detalicznej oraz hurtowej

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 789 778 997

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@sztukateria.waw.pl