Sztukateria styropianowa

Zmień wnętrza dzięki nam

Producent listw, gzymsów, boni - oferta sztukaterii styropianowej


Kolumny ze styropianu

Szukasz ciekawego sposobu, żeby poprawić wygląd swojego domu i jednocześnie sprawić, żeby balkon tuż nad drzwiami wejściowymi wyglądał na bardziej stabilny, a jednocześnie miał bardziej atrakcyjny wygląd? Jeżeli tak, to kolumny ze styropianu są właśnie produktem dla Ciebie!

W dzisiejszych czasach nie muszą mieć co prawda właściwości podtrzymujące konstrukcje, ale nadal są ozdoba która wyglada niezwykle estetycznie i naturalnie wpasuje się do elewacji budynku. Jeżeli wykorzystamy styropianowe kolumny, które są naprawdę lekkie, w taki sposób, żeby wyglądały jakby podtrzymywały balok, to ten będzie wyglądał na o wiele bardziej stabilny.

Wyjątkowa ozdoba elewacji budynku...

To wszystko przez to, że w dzisiejszych czasach już wyłącznie ozdoba pełniła dawniej naprawdę ważną funkcję jaką było wytrzymanie nacisku całej konstrukcji. Obenie nie jest to potrzebne, poniewaz budynki są tak konstruowane, żeby nie potrzebowaly niczego do dodatkowego rozłożenia środka ciężaru. mimo tego, styropianowe kolumny są chętnie wykorzystywane w celach ozdobnych, ponieważ potrafią być wyjątkowo piękne i nadają domu atrakcyjności nawiązując jednocześnie do luksusowych posiadłości.

Jako ozdoba kolumna styropianowa sprawdzi się idealnie ponieważ:

  • jest niezwykle estetyczna i podnosi atrakcyjność budynku
  • wykonana ze styropianu ma białą i gładką powierzchnię
  • dzięki niej na przykład balkon może wyglądać stabilniej
  • sprawdzi się idealnie, żeby oddzielić przestrzeń np tarasu od ogrodu

Każda z kolumn styropianowych jest wykonana z wysokogatunkowego polistyrenu ekstrudowanego EPS-200 oraz dodatkowo powleczona tynkiem, dzięki czemu oprócz tego, że jest wytrzymała, zyskuje również ochronę przed niekorzystną pogodą.


Szybki kontakt

Sztukateria: Kontakt

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Sprzedaż sztukaterii styropianowej detalicznej oraz hurtowej

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 789 778 997

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@sztukateria.waw.pl