Sztukateria styropianowa

Zmień wnętrza dzięki nam

Producent listw, gzymsów, boni - oferta sztukaterii styropianowej


Listwy gzymsowe sufitowe

Jak w ciekawy sposób odmienić wizualnie wygląd swojego domu bez dużego remontu? Między innymi wykorzystując listwy gzymsowe sufitowe. Dzięki zastosowaniu ich zyskamy naprawdę wiele możliwości, na zmianę wyglądu wnętrz. Korzystając z naszej oferty, masz pewność, że znajdziesz naprawdę wiele rozmiarów, kształtów i wzorów tego produktu. Dzięki temu, będziesz mógł stworzyć naprawdę oryginalne wnętrze swojego domu, które jednocześnie będzie niezwykle przytulne i estetyczne.

  • niepowtarzalna estetyka dla pomieszczeń oraz elewacji;
  • doskonały producent, którego oferta przebija inne;
  • najniższe ceny, dostawa gratis, szybka wysyłka;

Za sprawą sztukaterii sufitowej, możesz w łatwy sposób ukryć ewentualnie niedoskonałości wnętrza i poprawić proporcje całego pokoju, jak i po prostu zaznaczyć dokładnej linie w której ma się kończyć ściana, a zaczynać już sufit. Dodatkowa zaletą listw gzymsowych sufitowych jest możliwość schowania za nim karnisza, dzięki czemu zasłona lub firanka, wygląda jakby wyrastała wprost z sufitu.

Listwy przysufitowe

listwy przyufitoweJest to naprawdę dobry sposób, aby ozdobić każde z wnętrz i niekiedy nadać im całkowicie nowego życia. Obecnie listwy przysufitowe, są zwykle wykonywane ze styropianu, który ma naprawdę dobre właściwości, aby wykorzystać go właśnie w ten sposób. Jest to:

  • gładka i biała powierzchnia;
  • niska cena;
  • łatwość w montażu;
  • dobrą wytrzymałość i trwałość listew przysufitowych;

Styropian z jakiego jest wykonana każda z listew przysufitowych to dokładnie polistyren ekstrudowany XPS, posiada on wszystkie wyżej wymienione właściwości dzięki czemu idealnie się sprawdza jako uniwersalna ozdoba do wykończenia każdego wnętrza.

Dzięki temu również, każdy może sobie pozwolić na to wykończenie wnętrz, ponieważ listwy gzymsowe sufitowe oraz listwy przysufitowe są zawsze w przystępnej cenie. Naprawdę warto skorzystać z możliwości jakie ona daje, w ten sposób zmienimy swój dom do nie do poznania za naprawdę niewielką ceną!


Szybki kontakt

Sztukateria: Kontakt

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Sprzedaż sztukaterii styropianowej detalicznej oraz hurtowej

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 789 778 997

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@sztukateria.waw.pl