Sztukateria styropianowa

Zmień wnętrza dzięki nam

Producent listw, gzymsów, boni - oferta sztukaterii styropianowej


Listwa styropianowa ścienna

Chcesz znaleźć sposób, żeby dodatkowo ozdobić elewację budynku? Jeżeli tak, możesz zastanowić się nad użyciem do tego listew styropianowych płaskich. Są one produktem, który idealnie sprawdzi się na każdej z zewnętrznych ścian budynku. W naszej ofercie znajdziesz ją pod nazwą listwy styropianowej ściennej co idealnie oddaje to do czego jest przeznaczona.

W jaki sposób można jednak ją wykorzystać do ozdoby elewacji swojego domu? Jednym ze sposobów na użycie listew styropianowych na ścianę jest oddzielenie linia od siebie dwóch pięter. Dzięki takiemu zastosowaniu jej, sprawimy, że zaznaczymy poszczególne części budynku. Dobrze się to sprawdzi zwłaszcza gdy mamy duże okna i chcemy, żeby nie zwracały na siebie aż takiej uwagi. Możemy też ją wykorzystać  jako delikatne przejście pomiędzy ścianą i ozdobą balkonu.

Sztukateria z naszej oferty jest naprawdę dobra!

W naszej ofercie znajdziesz dużo wzorów tego produktu, dzięki czemu możesz jeszcze bardziej spersonalizować dobór odpowiedniej listwy styropianowej na elewacje swojego domu. Dzięki sztukaterii budynek stanie się niezwykle estetyczny i atrakcyjny dla oka. Dodatkowo sztukateria daje możliwość oryginalnego wykończenia budynku w którym mieszkamy.

Materiał z którego wykonujemy, między innymi listwy styropianowe ścienne to wysokogatunkowy styropian EPS-200. Dzięki zastosowaniu takiego materiału, zyskujemy sztukaterię o odpowiednich właściwościach, żeby nadawały się idealnie do elewacji budynku. Tymi właściwościami styropianu są:

  • lekkość i łatwość montażu
  • wytrzymałość materiału i odpornosć na niekorzystaną pogodę
  • gładka powierzchnia wyrobów sztukaterychnych

Szybki kontakt

Sztukateria: Kontakt

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Sprzedaż sztukaterii styropianowej detalicznej oraz hurtowej

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 789 778 997

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@sztukateria.waw.pl