Sztukateria styropianowa

Zmień wnętrza dzięki nam

Producent listw, gzymsów, boni - oferta sztukaterii styropianowej


Listwy oświetleniowe

Sposób na wnętrze część 3.

Naszą trzecią już część poradnika ,,Sposób na wnętrze” poświęcimy na listwy oświetleniowe. Jest to element o którym naprawdę warto nie zapominać, ponieważ z jej użyciem możemy dodatkowo uwydatnić efekt, do którego dążyliśmy z udekorowaniem naszych ścian. Jeśli chcesz aby Twoje wnętrze było niesamowite i wyjątkowe - zamontuj u siebie listwy oświetleniowe!

Jest to naprawdę istotne, jeżeli planujemy skorzystać z wszystkich elementów, które ma nam do zaoferowania sztukateria wnętrz.

Dlaczego warto nie pomijać sztukaterii sufitowej i listew oświetleniowych?

  • Powód 1.

Dzięki niej w efektowny sposób, możemy oddzielić płaszczyznę ściany od sufitu, dzięki czemu możemy uzyskać delikatne przejście pomiędzy nimi lub wręcz przeciwnie zaakcentować w jakie sposób ze sobą kontrastują.

  • Powód 2.

Możemy ukryć niedoskonałości przy suficie, lub użyć listew przysufitowych, żeby na przykład podkreślić, że żyrandol znajduje się idealnie na środku pokoju.

  • Powód 3.

Sztukateria sufitowa oferuje nowe rozwiązania, a są nimi na przykład listwy oświetleniowe ścienne. Są one wielofunkcyjne, ponieważ oprócz bycia dekoracją wnętrza, sprawdzają się również jako dodatkowe źródło światła!

  • Powód 4.

Jeszcze więcej nietypowych rozwiązań dla sztukaterii wnętrz jak na przykład listwa przysufitowa.

Dzięki temu co ma do zaoferowania sztukateria, możemy na przykład użyć gzymsów karniszowych. Dzięki nim uzyskamy imponujący efekt. Nasza firana lub zasłona będzie wyglądała jakby wyrastała wprost z sufitu.

Jest to naprawdę ciekawe rozwiązanie, które jest łatwe do uzyskania! Wystarczy użyć identycznego gzymsu jako obramowania całego sufitu wraz z gzymsem karniszowym na takiej samej wysokości, dzięki czemu złączą się w spójna całość.

Mamy nadzieję, że nasz poradnik jest na tyle pomocny i inspirujący, żeby wykorzystać listwy oświetleniowe u siebie!


Szybki kontakt

Sztukateria: Kontakt

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Sprzedaż sztukaterii styropianowej detalicznej oraz hurtowej

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 789 778 997

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@sztukateria.waw.pl