Sztukateria styropianowa

Zmień wnętrza dzięki nam

Producent listw, gzymsów, boni - oferta sztukaterii styropianowej


Listwy oświetleniowe

W jaki sposób można nietypowo oświetlić pomieszczenie, żeby wyglądało niezwykle atrakcyjnie? Pożądany efekt można uzyskać za pomocą listw oświetleniowych. Wyglądają one niezwykle estetycznie i mogą stać się naprawdę ciekawym źródłem światła. Mają one specjalne zagłębienia w które mocujemy światło LED.

Jego zaletą jest fakt, że przy niewielkiej ilości zużywanego prądu, potrafi dobrze oświetlić pokój. Jednak sprawdzi się równie świetnie jako ozdoba towarzysząca oświetleniu. Dzięki nim można delikatnie oświetlić pomieszczenie bez potrzeby włączania na przykład żyrandola.

Unikalny sposób na oświetlenie

Wykorzystując listwy oświetleniowe z kierunkiem światła na sufit lub ścianę, możemy uzyskać naprawdę nietypowy efekt, dzięki któremu nasz salon, sypialnia, albo na przykład łazienka staną się niezwykle unikalne.

W naszej ofercie znajdziesz naprawdę wiele kształtów i wzorów listew oświetleniowych, dzięki czemu możesz znaleźć taką, która zainteresuje Cię najbardziej i wpasuje się idealnie do stylu wnętrz jakie masz w domu.

Dodatkowo możemy zagwarantować, że materiał, który wykorzystujemy do sztukaterii, czyli polistyren ekstrudowany XPS, ma do tego odpowiednie właściwości, a oto kilka z nich:

  • biała i gładka powierzchnia
  • lekkość styropianu
  • prosty montaż
  • trwałość i wytrzymałość wysokogatunkowego styropianu

Szybki kontakt

Sztukateria: Kontakt

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Sprzedaż sztukaterii styropianowej detalicznej oraz hurtowej

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 789 778 997

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@sztukateria.waw.pl