Sztukateria styropianowa

Zmień wnętrza dzięki nam

Producent listw, gzymsów, boni - oferta sztukaterii styropianowej


Listwy styropianowe ozdobne

Z jakiego materiału są wykonane listwy styropianowe ozdobne?

Nasze produkty, przeznaczone na elewacje budynków oraz są wykonywane z wysokogatunkowego styropianu EPS-200, dzięki czemu mają odpowiednie właściwości, żeby się do tego nadać. Wszystkie listwy styropianowe ozdobne są jest powleczone dodatkowym tynkiem, dzięki czemu są one dodatkowo odporne na niekorzystną pogodę, a tak samo ogień.

Listwy styropianowe ozdobne można bez problemu zamontować samemu na elewacji. Dodatkową zaletą jest to, że możesz umieścić je na całej płaszczyźnie elewacji. Takie dekory to najnowszy hit sezonu oraz ostatnich lat. Nigdy wcześniej nie były tak dostępne - w tak przystępnych cenach. Dlatego listwa ozdobna styropianowa to świetny sposób na tanie upiększanie.

Listwy elewacyjne okienne

Chcesz sprawić, żeby każde z okien Twojego domu prezentowało się lepiej? W takim razie, być może skusisz się na listwy elewacyjne okienne, dzięki którym cała fasada budynku stanie się o wiele bardziej atrakcyjna! Sprawdzą się one idealnie jako subtelne wykończenie okna, które będzie wyglądało o wiele estetyczniej. Listwy elewacyjne okienne dają nam naprawdę wiele możliwości, żeby poprawić wygląd domu.

Wykorzystując ją możemy poprawić wygląd, chociażby parapetu, za pomocą specjalnie przystosowanych do tego listew elewacyjnych okiennych. Dzięki nim ukryjemy również niedoskonałości, w postaci pękniętej nawierzchni ściany czy też innych drobnych ubytków.

Jest to również świetny sposób na to, żeby zmienić optycznie rozmiar okna. W zależności jaki rozmiar i wzór listew okiennych zewnętrznych wybierzemy, możemy uzyskać różny efekt. Dzięki nim również ono może sprawiać wrażenie, że jest dłuższe lub szersze niż w rzeczywistości jest.  Daje to naprawdę ciekawe możliwości, żeby poprawić wygląd domu bez remontu!

Zamów bezpłatną próbkę listwy styropianowej ozdobnej lub listwy elewacyjnej okiennej

Zadbaliśmy o to, żeby każdy z naszych produktów był w stanie pozostać w nienagannym stanie przez kilka lat. Dzięki temu możemy się cieszyć przez długi czas pięknie wykończoną elewacją domu. Nie są to jednak jedyne właściwości przez które używamy do naszych wyrobów sztukateryjnych jak listwy styropianowe ozdobne właśnie z polistyrenu. Innymi jego zaletami są:

  • łatwość montażu;
  • lekkość i trwałość;
  • gładka, biała powierzchnia;

Szybki kontakt

Sztukateria: Kontakt

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Sprzedaż sztukaterii styropianowej detalicznej oraz hurtowej

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 789 778 997

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@sztukateria.waw.pl