Sztukateria styropianowa

Zmień wnętrza dzięki nam

Producent listw, gzymsów, boni - oferta sztukaterii styropianowej


Nasza oferta sztukaterii styropianowej

Jeżeli szukasz metody dzięki, której odmienisz cały swój dom, to warto skorzystać z naszej oferty! Możemy Cię zapewnić, że u nas na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie!

W naszej ofercie możesz skorzystać z sztukaterii zewnetrznej, jaki i skusić się ma możliwości jakie daje sztukateria styropianowa wnętrz. Dzięki temu wszystkiemu sprawisz, że Twój dom będzie niezwykle orginalny i wyjątkowy.

Możemy Ci to zapewnić, między innymi, dzięki temu, że w naszej ofercie posiadamy naprawdę szeroką paletę produktów sztukateryjnych. To co nas chwili samo w sobie, to ilość wzorów i kształtów poszczególnych elementów, które idealnie nadadzą się do sztukaterii fasadowej.

Jednak gdy zdecydujesz się odmienić, wszystkie pomieszczenia swojego domu, warto wiedzieć, że wtedy też możesz skorzystać z naszej oferty i wybrać interesujące styropianowe sztukaterie, które uniwersalnie dopasują się do każdego z wnętrz.

Sztukateria styropianowa jest lekka i trwała!

Zapewniamy również, że każdy z naszych produktów sztukaterii wewnętrznej został stworzony z wysokogatunkowego styropianu jakim jest polistyren ekstrudowany XPS.

Natomiast sztukateria fasadowa, wykonywana jest z najtwardszego styropianu jakim jest styropian EPS-200 z dodatkowym tynkiem, który ma za zadanie chronić wszelkie produkty przez niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jakimi są deszcz lub śnieg.

Dzięki temu materiałowi sztukateria styropianowa jest naprawde lekka, ale pomimo tego wytrzymała. Dodatkowo dzięki swoim właściwościom możemy zapewnić, że nasze produkty są łatwe w montażu.

Jakie są zalety skorzystania z właśnie naszej oferty?

  • Możliwość wyboru wielu artykułów z sztukaterii elewacyjnej jak i wewnętrznej
  • Szeroki wybór kształtów i wzorów
  • Pewność, że materiał do sztukaterii jest wytrzymały
  • Możliwość wybrania usługi niestandardowej
  • Pewność, że kupi się odpowiedni produkt
  • Mamy pozytywne nastawienie pracowników do klientów

Szybki kontakt

Sztukateria: Kontakt

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Sprzedaż sztukaterii styropianowej detalicznej oraz hurtowej

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 789 778 997

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@sztukateria.waw.pl