Sztukateria styropianowa

Zmień wnętrza dzięki nam

Producent listw, gzymsów, boni - oferta sztukaterii styropianowej


Listwa przysufitowa

Nietypowe oświetlenie - listwy oświetleniowe

Szukasz fajnej alternatywy na oświetlenie wnętrza? Jeżeli tak, warto zastanowić się nad zakupem listwy oświetleniowej. Jest to naprawdę wyjątkowy sposób, żeby uzyskać nowe źródło światła lub urozmaicić je o coś dodatkowego.

Listwy przysufitowe są na tyle uniwersalną ozdobą, że bez problemu nadadzą się do każdego z wnętrz, nadając mu jednocześnie niezwykły klimat. Na przykład w sypialni mogą pomóc stworzyć romantyczną atmosferę, a w salonie staną się efektywnym źródłem światła i nadadzą atmosfery podczas oglądania filmów. Natomiast w kuchni i w łazience będą naprawdę praktyczne!

Praktyczne oświetlenie pokoju, które zapewni niezwykły klimat!

W listwach oświetleniowych najczęściej jest wykorzystywane światło LED, które jest umiejscowione w specjalnie wyciętym rowku w listwie ze styropianu. Listwy i gzymsy w których możesz umieścić światło LED, to między innymi:

  • listwa sufitowa;
  • listwa przysufitowa;
  • gzyms sufitowy;
  • gzyms przysufitowy;
  • listwy ozdobne odpowiedniej grubości lub listwa przypodłogowa;

Jest to naprawdę fajny sposób, żeby jednocześnie udekorować każde z wnętrz, jak i zyskać praktyczne dodatkowe światło. W dzisiejszych czasach światło LED jest na tyle fajne, ze oprócz małego zużywania prądu przy dobrej jakości świetle, możemy dodatkowo kontrolować jego natężenie, a także kolor! Dzięki temu można stworzyć niepowtarzalny klimat, używając ich w jednym z listwy oświetleniowej i listew przysufitowych. W dodatku jest to naprawdę tanie rozwiązanie, na które każdy może sobie pozwolić!


Szybki kontakt

Sztukateria: Kontakt

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Sprzedaż sztukaterii styropianowej detalicznej oraz hurtowej

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 789 778 997

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@sztukateria.waw.pl