Sztukateria styropianowa

Zmień wnętrza dzięki nam

Producent listw, gzymsów, boni - oferta sztukaterii styropianowej


Nowoczesny dom - dzięki sztukaterii styropianowej

Czy wiesz, że z pomocą sztukaterii styropianowej możesz stworzyć zarówno niezwykle nowoczesne wnętrze jak i efektowną elewację domu. Jest to możliwe między innymi z możliwościami jakie daje nam sztukateria. Dzięki niej możemy ozdobić zarówno każdy element fasady jak i pomieszczeń. Jest to niezwykle uniwersalna ozdoba, która będzie w stanie subtelnie podkreśli wygląd domu jak i być w stanie całkowicie odmienić jego wygląd. Nowoczesna sztukateria w:

  • Pomieszczeniach w domu

Dzięki sztukaterii wnętrz możemy uzyskać niezwykle nowoczesny efekt jego wykończenia. Jest to możliwe dzięki użyciu chociażby gzymsów karniszowych w towarzystwie innego gzymsu przysufitowego o takiej samej szerokości i wzorze. Dzięki temu można uzyskać efekt, jakby firana lub zasłona wydobywała się wprost spod sufitu!

  • Na zewnątrz budynku

Jeżeli chcemy podkreślić nowoczesny wygląd domu, w tym przypadku sprawdzą się idealnie bonie styropianowe wykorzystane w niekonwencjonalny sposób. Za ich pomocą można uzyskać efekt surowej ściany z płyt betonowych, czy też wyróżnić jej fragment, dzięki czemu nada to domu niezwykle modernistyczny efekt.

Sztukateriia dostarczy nam na pewno wiele ciekawych rozwiązań!

Korzystanie z sztukaterii styropianowej jest na tyle swobodnie, że to co nas ogranicza to jedynie własna wyobraźnia. Nawet najprostsze wyroby sztukaterii przy niekonwencjonalnych rozwiązaniach stają się naprawdę wyjątkowa ozdobą! W dodatku każdy może sobie na nią pozwolić, poniewaz sztukateria jest naprawde tania. To wszystko dzięki temu, ze jest wykonana z styropianu, który w odpowiednich warunkach może imitować nawet drewno i jest zarówno tanim jak i powszechnym materiałem idealnie nadającym się zarówno na elewacje i do wnętrz!


Szybki kontakt

Sztukateria: Kontakt

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Sprzedaż sztukaterii styropianowej detalicznej oraz hurtowej

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 789 778 997

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@sztukateria.waw.pl