Sztukateria styropianowa

Zmień wnętrza dzięki nam

Producent listw, gzymsów, boni - oferta sztukaterii styropianowej


Pilastry styropianowe

Chcesz sprawić, żeby wejście do domu wyglądało bardziej efektywnie? Jeśli tak, warto zastanowić się nad zakupem pilastrów styropianowych, które na pewno znajdziesz w naszej ofercie.

Możemy Cię zapewnić, ze posiadamy naprawde wiele wzosrów tej ozdoby do drzwi frontowych. Pilastry styropianowe, są to płaskie kolumny, które wyglądają niezwykle estetycznie zwłaszcza w połączeniu z innymi wyrobami, które również znajdziesz w naszej ofercie.

Postaraliśmy się, żeby zaoferować możliwość wybrania takiego samego wzoru na przykład zarówno wybierając sztukaterię okienną jak i właśnie pilastry. Dzięki czemu sztukateria z naszej oferty może komponować się w jedną całość.

Stwórz wyjatkowo atrakcyjny dom z pomoca sztukaterii i pilastrów styropianowych!

Daje to dodatkowa możliwość, żeby udekorować swój dom według własnych preferencji i sprawić, żeby wyglądał lepiej niż przedtem! Wykorzystanie pilastrów styropianowych jest dobrym pomysłem, zwłaszcza jeśli mamy w planach skutecznie podkreślić wygląd drzwi frontowych. Jest to na tyle subtelna ozdoba budynku, żeby nie odwracać od nich uwagi, a jednocześnie podkreślić ich wygląd.

Ponad to dzięki materiałowi z którego wykonujemy pilastry styropianowe, czy dokładniej polistyren ekstrudowany EPS-200, mamy pewność, że:

  • powleczony dodatkowym tynkiem jest odporny na warunki pogodowe
  • jest to trwały i wytrzymały materiał
  • ma ladnąi gładka powierzchnie
  • posiada przepiękny, śnieżnobiały kolor
  • jest lekki i łatwy w montażu

Szybki kontakt

Sztukateria: Kontakt

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Sprzedaż sztukaterii styropianowej detalicznej oraz hurtowej

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 789 778 997

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@sztukateria.waw.pl