Sztukateria styropianowa

Zmień wnętrza dzięki nam

Producent listw, gzymsów, boni - oferta sztukaterii styropianowej


Sposób na wnętrze część 1.

Zastanawiasz się w jakie sposób można sprawić, żeby wnętrze Twojego domu wyglądało naprawdę pięknie? To właśnie z sztukaterią styropianową możesz stworzyć naprawdę atrakcyjne wnętrza! Przygotowaliśmy niewielki poradnik, żeby nieco odnaleźć się w gąszczu tego co może zaoferować sztukateria styropianowa!

W pierwszej części ,,Sposobu na wnętrze” masz szansę dowiedzieć się więcej na temat w jakie sposób można wykorzystać sztukaterię styropianową do ukrycia wad ścian! Chociaż to i tak zaledwie część tego, co sztukateria wnętrz ma do zaoferowania!

Pierwszą zaletą sztukaterii wnętrz o której warto wspomnieć, jest to możliwość ukrycia niedoskonałości!

Dzięki temu każde z wnętrz będzie wyglądało o wiele lepiej!

Wybierając sztukaterię wnętrz na ścianę, warto się zastanowić, czy pomieszczenie, które planujemy wykończyć ma jakieś ubytki? Mogą to być chociażby odpryski farby, pęknięcia, a także miejsce odbarwień. Jest to również możliwość, żeby ukryć przewody elektryczne lub kabel od przedłużki, która ma być w tym miejscu na stałe.

Mimo wszystko, przed użyciem sztukaterii styropianowej warto jest wyczyścić ścianę, żeby mieć pewność, że nie ma na niej na pewno grzyba, czy pleśni! Jest to na prawde istotne, poniewaz nawet jak go ukryjemy to i tak może się on dalej rozwijać!

Skupmy się jednak na sztukaterii wnętrz, gdzie z odsieczą przychodzą nam takie produkty jak chociażby różnej szerokości listwy styropianowe ścienne. Użyte w odpowiednich miejscach mogą naprawdę dobrze ukryć niedoskonałości ściany.

Dodatkowo kierując się sposobem na ukrycie defektów, możemy się zainspirować, żeby stworzyć ciekawsze wnętrze! Innym sposobem, współgrającym z sztukaterią styropianową to na przykład pomalowanie jednej ze ścian, dzięki czemu możemy zamienić wadę w zalety!


Szybki kontakt

Sztukateria: Kontakt

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Sprzedaż sztukaterii styropianowej detalicznej oraz hurtowej

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 789 778 997

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@sztukateria.waw.pl