Sztukateria styropianowa

Zmień wnętrza dzięki nam

Producent listw, gzymsów, boni - oferta sztukaterii styropianowej


Sposób na wnętrze część 2.

W drugiej części naszego poradnika ,,Sposób na wnętrze” będziesz mieć okazję zgłębić temat w jaki sposób sztukateria styropianowa może optycznie wpłynąć na wygląd pokoju. Warto się o tym dowiedzieć więcej, ponieważ w ten sposób możemy poprawić proporcję każdego z pokojów, a także wyeksponować najbardziej atrakcyjną część każdego z pomieszczeń. Wszystko to dzięki wykorzystaniu różnego typu styropianowych listew ściennych!

Jaki efekt możesz uzyskać z pomocą sztukaterii wnętrz?

W jakie sposób najlepiej zać inspiracje, żeby w ciekawy sposób ozdobić ścianę? oczywiście za pomocą przykładów, w jakie sposób można wykorzystać sztukaterię styropianową!

  • Sposób 1.

Wyodrębnij za pomocą listew styropianowych płaskich najbardziej atrakcyjna część pomieszczenia! Może to być chociażby fragment ściany za zagłówkiem łóżka, w salonie to rozwiązanie sprawdzi się jeżeli zaakcentujemy kominek. Natomiast przed pokoju, możemy w świetny sposób, sprawić, żeby lustro przyciągało więcej uwagi.

  • Sposób 2.

Zmień optycznie wysokość pokoju. Chcesz, żeby jedno z pomieszczeń w domu nie było, aż tak wysokie? Możesz w takim razie umieścić listwę styropianową płaską w poziomie, dzięki czemu będą przyciągały więcej uwagi niż fakt, że sufit jest zbyt wysoki. Najpelszy efekt uzyskasz jeżeli listwa ta znajdzie się  na wysokości wzroku. Jeżeli jednak chcesz, aby pokój wydawał się wyższy, warto wykorzystać wszelkie elementy dekoracyjne ze styropianu w pionie.

  • Sposób 3.

Stwórz oś symetrii w pomieszczeniu. Sposób ten na sztukaterię wnętrz najlepiej sprawdzi się na przykład w jadalni, gdzie na niewielkiej przestrzeni jest stół z kilkoma identycznymi krzesłami. Oś symetrii można wtedy przeprowadzić na przykład przez środek okna i po obu jego stronach użyć na tej samej wysokości identycznych listew styropianowych płaskich.

  • Sposób 4.

Stwórz iluzje wnęk, lub je podkreśl. Sztukateria styropianowa da Ci naprawde wiele mozliwości,. Za jej pomocą możesz również zastąpić ramę lustra, a nawet obrazu.

To co uzyskasz za pomocą sztukaterii wnętrz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie!


Szybki kontakt

Sztukateria: Kontakt

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Sprzedaż sztukaterii styropianowej detalicznej oraz hurtowej

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 789 778 997

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@sztukateria.waw.pl