Sztukateria styropianowa

Zmień wnętrza dzięki nam

Producent listw, gzymsów, boni - oferta sztukaterii styropianowej


Styropianowe listwy przysufitowe

Męskie mieszkanie i sztukateria

Czy sztukateria wnętrz nada się do mieszkania dla mężczyzn? Oczywiście, że tak! Obecnie można dzięki niej zyskać naprawdę wiele rozwiązań, żeby zyskać naprawdę atrakcyjne i nowoczesne mieszkanie, które nada się idealnie dla panów. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na styropianowe listwy przysufitowe.

Panowie zwykle stawiają na praktyczne i jednocześnie nowoczesne rozwiązania, za czym sztukateria wnętrz i styropianowa listwa przysufitowa stale nadąża. Dzieje się tak, ponieważ jest na tyle uniwersalna, aby móc tworzyć za jej pomocą nowe rozwiązania do wnętrza.

Takimi rozwiązaniami są między innymi:

  • możliwość wykorzystania listew oświetleniowych LED ze zwykłych styropianowych listew przysufitowych;
  • wykorzystanie desek elewacyjnych w domu;
  • użycie gzymsu, żeby ukryć karnisz;
  • możliwość nietypowego wykorzystania listew styropianowych płaskich jako na przykład rama lustra;

Sztukateria wewnętrzna - z materiału najlepszej jakości

Z sztukaterią wnętrz jest możliwe tak wiele, ponieważ jest wykonywana z wysokogatunkowego styropianu jakim jest polistyren ekstrudowany XPS. Jest on materiałem naprawdę wysokiej jakości nie tylko ze względu na jego wygląd, ale również na fakt, że jest lekki, łatwy w montażu oraz wytrzymały.

Dodatkowa zaletą sztukaterii styropianowej jest fakt, ze posiada gładka powierzchnię, dzięki której jest możliwość pomalowania jej na inny kolor bez obawy, że struktura będzie jednolita. Ułatwi to nam również biały kolor sztukaterii na którym jest odpowiednie krycie. Warto wspomnieć o tym, że niektórzy panowie decydują się pomalować na przykład styropianowe listwy przysufitowe na czarno, mając szarą ścianę i biały sufit. Dzięki temu można jeszcze bardziej odciąć linie sufitu od powierzchni ściany.

Dzięki temu, sztukateria styropianowa i styropianowe listwy przysufitowe są coraz częściej wybierane przez panów do aranżacji wnętrz!


Szybki kontakt

Sztukateria: Kontakt

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Sprzedaż sztukaterii styropianowej detalicznej oraz hurtowej

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 789 778 997

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@sztukateria.waw.pl