Sztukateria styropianowa

Zmień wnętrza dzięki nam

Producent listw, gzymsów, boni - oferta sztukaterii styropianowej


Styropianowe listwy sufitowe

Czy wiesz, że styropianowe listwy sufitowe dadzą Ci naprawdę wiele możliwości, aby wykończyć wnętrze w interesujący Cię sposób? To wszystko dzięki temu, że w naszej ofercie znajdziesz naprawdę wiele wzorów i kształtów produktów do sztukaterii sufitowej. Styropianowe listwy sufitowe posiadają właściwości, dzięki którym zyskasz wiele w temacie ozdoby swojego domu.

styropianowe listwy sufitoweDzięki nim możesz również poprawić proporcje swojego pokoju. Na przykład wykorzystując którąś z naszych styropianowych listew sufitowych w łatwy sposób sprawisz, że sufit będzie optycznie wydawał się mniejszy. Dodatkowo jest to świetny sposób, aby ukryć ewentualne niedoskonałości.

Co możemy ukryć za pomocą pilastrów?

  • Nierówno pomalowaną ścianę w miejscach dookoła drzwi;
  • Niewielkie pęknięcia na górnych brzegach ścian;

Jest to tylko kilka sposobów, aby zatuszować za pomocą świetnych elementów styropianowych takich jak pilastry niedoskonałości, na które możemy tak naprawdę natknąć się przy każdej nieruchomości.

Pilastry - cud dla Twojej elewacji

Pilastry to również na tyle tanie rozwiązanie, że bez problemu każdy może pozwolić sobie na sztukaterię zewnętrzną. Jest to naprawdę mały wydatek w zainwestowanie w wykończenie wnętrza, który da naprawdę dobry efekt. Użycie nawet niewielkiej ilości artykułów do dekoracji za pomocą pilastrów może sprawić, że każda ze ścian i drzwi zyska wiele na atrakcyjności, a użycie większej ilości może zdziałać cuda.

To co jest efektem użycia sztukaterii to niezwykle ładnie i estetycznie wykończone wnętrza. Jest to możliwe między innymi dzięki wybraniu naszego produktu jakimi są pilastry. Z nimi każdy pokój będzie o wiele bardziej przytulny.

Dlaczego jednak do produkcji styropianowych listew sufitowych jest używany właśnie styropian? Jest to idealny materiał, ponieważ posiada gładką i białą powierzchnię, a ponadto łatwo w nim wyciąć pożądany kształt lub wzór. Inna zaletą pilastrów jest fakt, że ten wysokojakościowy, którego używamy jest naprawdę wytrzymały i lekki co jednocześnie ułatwi montaż. Postaw na pilastry ze styropianu dla swojej elewacji!


Szybki kontakt

Sztukateria: Kontakt

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Sprzedaż sztukaterii styropianowej detalicznej oraz hurtowej

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 789 778 997

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@sztukateria.waw.pl