Sztukateria styropianowa

Zmień wnętrza dzięki nam

Producent listw, gzymsów, boni - oferta sztukaterii styropianowej


Sztukateria sufitowa

Dzięki sztukaterii styropianowej masz możliwość w ciekawy sposób ozdobić wnętrze swojego domu. Ta niepozorna ozdoba może bardzo poprawić wygląd każdego z pomieszczeń. To wszystko dzięki temu, że wszelkie listwy przysufitowe są niezwykle uniwersalne i są w stanie dopasować się do każdego stylu dekoracji wnętrz.

Wykorzystanie listew przysufitowych jest dobrym rozwiązaniem kiedy:

  • chcemy ukryć niedoskonałości widoczne na ścianach lub suficie;
  • zmienić proporcje pokoju - możliwe dzięki temu, że listwy przysufitowe optycznie manipulują wielkością pomieszczenia;
  • oddzielić wizualnie sufit od ściany;
  • nadać wnętrzu dodatkowej estetyki i wyjątkowości;

Idealny materiał boni elewacyjnych

bonieBonie są wykonywane z polistyrenu EPS 200, który charakteryzuje się białą i gładka powierzchnią. Dzięki temu delikatnemu wyglądowi wpasowuje się do każdego stylu, w jakim zrobiona jest elewacja nieruchomości. Ich właściwości są nie jedyną zaletą, ponieważ bonie wyglądają niezwykle estetycznie, na przykład towarzysząc innym dekorom ze sztukaterii zewnętrznej.

Z czego wykonane są bonie? Materiał jakim jest ten styropian, jest wytrzymały przez co może wytrzymać przez naprawdę długi czas w nienagannym stanie. Poza tym, dzięki boniom zabezpieczysz ściany budynku, a z tego powodu, że są naprawdę lekkie przez co nie obciążą ściany i sufitu, dzięki czemu również będzie można je w łatwy sposób zamontować w odpowiednie miejsce.

Są to właściwości, idealnego materiału do listew przysufitowych, z których masz szansę skorzystać wybierając nasze usługi. Decydując się na ozdoby z naszego sklepu, możesz wybrać interesujące Cię bonie w naprawdę wielu kształtach jak i wzorach. Dzięki czemu masz możliwość stworzyć unikatowe wnętrze z przepięknym sufitem, który dobrze będzie komponował się ze swoim otoczeniem.


Szybki kontakt

Sztukateria: Kontakt

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Sprzedaż sztukaterii styropianowej detalicznej oraz hurtowej

01.

Telefonicznie

Zadzwoń do nas
+48 789 778 997

02.

E-mail

Napisz do nas
biuro@sztukateria.waw.pl